Hjørring Badmintonklub - OFFENTLIGE SIDER




Dato: 21-01-2018 - 20-02-2018

SEN

10-02-2018 Frida Træholt Hvingel Nr. 3 i SEN A DS abc Aalborg 
20-01-2018 Rune Christtreu Nr. 2 i SEN A HD Aalborg Triton sammen med Thor Christtreu, Tst, Tilst 
 Rune Christtreu Nr. 3 i SEN A HS Aalborg Triton 

U11

17-02-2018 Emil Søndergaard Nr. 2 i U11 C HS Bjergby-Mygdal 
 Rebekka Undall-Behrend Nr. 2 i U11 D DS Bjergby-Mygdal 
 Terese Gammelgaard Vinder af U11 A MD Bjergby-Mygdal sammen med Laurits Bonde Sørensen, Hadsund 
10-02-2018 Emil Søndergaard Vinder af U11 C HS Hjørring 
 Frederik W. Holt Vinder af U11 D HD Hjørring sammen med Truc Quang Le 
 Jonas Bak Vinder af U11 B HD Hjørring sammen med Oliver Warming Foldager, abc Aalborg 
 Truc Quang Le Vinder af U11 D HD Hjørring sammen med Frederik W. Holt 
 Truc Quang Le Vinder af U11 D HS Hjørring 
04-02-2018 Nhan Trong Le Nr. 2 i U11 B HS Bjergby-Mygdal 
 Truc Quang Le Vinder af U11 D HS Bjergby-Mygdal 

U13

17-02-2018 Emil Søndergaard Vinder af U13 D MD Bjergby-Mygdal sammen med Katrine Jørgensen, Bjergby-Mygdal 
 Magnus Søndergaars Vinder af U13 B HD Bjergby-Mygdal sammen med Simon Grøntved Holt 
 Magnus Søndergaars Vinder af U13 B HS Bjergby-Mygdal 
 Simon Grøntved Holt Vinder af U13 B HD Bjergby-Mygdal sammen med Magnus Søndergaars 
10-02-2018 Jeppe Daugaard Nr. 2 i U13 D HS Hjørring 
 Laura Hesselberg Vinder af U13 C DS Hjørring 
 Magnus Søndergaars Nr. 2 i U13 B HS Hjørring 
 Nhan Trong Le Vinder af U13 C HS Hjørring 
 Tobias Pedersen Vinder af U13 D HS Hjørring 
04-02-2018 Emil Søndergaard Vinder af U13 D HS Bjergby-Mygdal 
 Jacob Lind Larsen Vinder af U13 D HD Bjergby-Mygdal sammen med Tobias Pedersen 
 Laura Hesselberg Vinder af U13 D DS Bjergby-Mygdal 
 Laura Hesselberg Vinder af U13 D MD Bjergby-Mygdal sammen med Malthe Thrane Rasmussen, Bjergby-Mygdal 
 Tobias Pedersen Vinder af U13 D HD Bjergby-Mygdal sammen med Jacob Lind Larsen 

U15

17-02-2018 Alberte Woldum Nr. 2 i U15 A DS Bindslev-Tversted 
 Alberte Woldum Vinder af U15 A MD Bindslev-Tversted sammen med Daniel Jensen 
 Daniel Jensen Vinder af U15 A HS Bindslev-Tversted 
 Daniel Jensen Vinder af U15 A MD Bindslev-Tversted sammen med Alberte Woldum 
 Frederikke S. Sahlgren Vinder af U15 C DD Bindslev-Tversted sammen med Olivia Fiedler, Strandby/Elling 
10-02-2018 Daniel Jensen Vinder af U15 A HD BADDAN sammen med Kristian Poulsen, Holte 
 Daniel Jensen Nr. 2 i U15 A HS BADDAN 
 Frederikke S. Sahlgren Vinder af U15 C DD Hjørring sammen med Katrine Rasmussen 
 Katrine Rasmussen Vinder af U15 C DD Hjørring sammen med Frederikke S. Sahlgren 
03-02-2018 Alberte Woldum Vinder af U15 A DD Aalborg Triton sammen med Astrid Bak 
 Alberte Woldum Vinder af U15 A MD Aalborg Triton sammen med Daniel Jensen 
 Astrid Bak Vinder af U15 A DD Aalborg Triton sammen med Alberte Woldum 
 Daniel Jensen Vinder af U15 A MD Aalborg Triton sammen med Alberte Woldum 
 Daniel Jensen Vinder af U15 A HS Aalborg Triton 
Cookies
 

BadmintonPeople.dk | BadmintonPeople.com | GymnastikPortalen.dk | BordtennisPortalen.dk | Atletik-Motion.dk | RoPortalen.dk | BowlingPortalen.dk | KeglePortalen.dk | RullePortalen.dk | PetanquePortalen.dk | DJUportalen.dk | Bueskydning.com | DanskatePortalen.dk | Folkedanseren.dk

ClubPeople.com | Intersite.dk | eLokal.dk | Foreningsweb.dk | SportPeople.dk | iAlbertslund.dk

Annoncelinks: Allskin.dk
Delete item?